FAQ

Czy w zajęciach może uczestniczyć dziecko?

W spotkaniach udział brać mogą dzieci od ok. 6 roku życia. Wpływ na to ma zaangażowanie uwagi nas wszystkich w pracy treningowej. W sytuacjach wyjątkowych zawsze możemy porozmawiać o szczegółach treningu z udziałem dzieci.

Jak mam się przygotować na pierwsze zajęcia?

Pierwsze spotkanie nie wymaga szczególnych przygotowań. Na początek warto wiedzieć jednak, że piesek powinien na kilka godzin przed spotkaniem zjeść lekki posiłek. To on jest w centrum i zależy nam na jego koncentracji i komforcie.

Czy mogę przychodzić razem z innym domownikiem lub na zmianę?

Owszem można przychodzić z innym domownikiem, ale pamiętajmy o tym, że wówczas w stałym treningu psa aktywny udział muszą brać wszystkie zaangażowane osoby.

Jak mogę się zapisać na szkolenie?

Zapis na szkolenie jest bardzo prosty. Można zadzwonić bezpośrednio na podany numer, napisać smsa, maila lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy umieszczony na mojej stronie.

Mój szczeniak nie ma wszystkich szczepień. Czy może uczestniczyć w zajęciach?

Generalnie tak, pieski bezpiecznie socjalizować można 10 dni po drugim szczepieniu.

Czy mogę oddać psa na miesiąc na szkolenie i po miesiącu go odebrać?

Niestety, nie jest to możliwe. Przede wszystkim dlatego, że w treningu i wychowaniu psa kluczową rolę odgrywa jego Opiekun.

Czy jeden kurs wystarczy, żeby wyszkolić mojego psa?

Na każdym kursie piesek zdobywa inne umiejętności, które w zależności od potrzeb Opiekunów możemy rozwijać na kolejnych kursach.