O mnie

Obecnie opiekuję się kundelkiem Maszą oraz dwoma psimi maluchami – Kłodkiem i Śmiałkiem, które są wymagające i cudowne jednocześnie. Na co dzień tworzę więc swoje własne psie przedszkole, ale nic nie daje mi więcej satysfakcji niż nauka pieska wszystkiego co pozwoli mu szczęśliwie funkcjonować z człowiekiem. Masza jest psem reaktywnym, codzienna praca z nią to wyzwanie, ale efekty naszych działań bardzo ułatwiają jej funkcjonowanie (a jak pieskowi funkcjonuje się lepiej to jego opiekunom także funkcjonuje się lepiej).

Wracając jednak do mnie…

Po studiach wyjechałem do Wielkiej Brytanii, tam pracowałem przez kilka lat i doskonaliłem język co dzisiaj pozwala mi prowadzić lekcje także w języku angielskim. Po powrocie do Polski zdobywałem kolejne kompetencje w zawodzie trenera i behawiorysty. Brałem udział w niezliczonych szkoleniach i kursach na których poszerzałem swoją wiedzę i zdobywałem kolejne umiejętności.

Na co dzień jestem całym sercem praktykiem. Fascynuje mnie analiza zachowania psów – i tych małych i tych dużych, ich aspektów rozwojowych i problemów behawioralnych. Każdy pies ma swoją historię – ja staram się ją poznać i wraz z opiekunami zbudować nowe, często lepsze rozdziały w tej historii. Moją pasją jest praca z psami. Jeśli chcesz pomóc swojemu psu w jego rozwoju lub poradzeniu sobie z emocjami zapraszam do kontaktu. Stworzymy wspólną historię ?